شرکت دومیشا
خانه / سموم کشاورزی / نمایندگی فروش سموم کشاورزی برنج در ایران

نمایندگی فروش سموم کشاورزی برنج در ایران

سموم کشاورزی برنج از طریق نمایندگی های فروش انواع سم در شهر های زیادی از کشورمان به فروش گذاشته می شود. این محصولات در شهر های شمال ایران بسیار مورد توجه شالیکاران قرار می گیرند.

از  مهم ترین بخش ها در رشد گیاهان استفاده ازسموم کشاورزی است. سموم کشاورزی هر کدام با توجه به فرمولاسیونی که دارند بر نوع خاص گیاه تاثیر می گذارد. نمونه ای از این موارد سموم کشاورزی برنج است.

سموم کشاورزی برنج

از جمله سمومی که در کشور ما به خصوص در شهر های شمالی مورد توجه کشاورزان قرار می گیرد سم کشاورزی برنج است. این سموم در انواع متفاوتی است که می تواند از رشد آفت ها چون قارچ ها، ویروس ها، شته ها و … جلوگیری نماید. سموم کشاورزی برنج در مرغوب ترین نمونه ها در بازار ها ارائه می گردد.

فروش سموم کشاورزی برنج

تاثیرات آفت ها بر رشد برنج

همه ما به خوبی می دانیم که برنج غذای اصلی ما ایرانیان است و اگر نباشد بسیار سخت می شود. کشور ایران در شهر های شمالی از جمله تولید کنندگان عمده برنج می باشد. کشاورزان در این شهر ها به خوبی می داند که اگر گیاه برنج سمپاشی نشود دچار آفت می گردد. و آفت ها هم تاثیرات بسیار بدی را بر محصول می گذارد. در ادامه بیان می کنیم که بیماری های برنج سبب عوامل زیر می شود:

  • کاهش محصول
  • نقصان  کاهش جوانه زنی
  • چروکیدگی و تغییر در برگ ها
  • ایجاد تغییرات بیوشیمیایی در بذر ها
  • تولید سموم مختلف در بذر ها

نمایندگی سموم کشاورزی برنج

انواع بیماری ها در برنج

برنج از جمله مواد غذایی مهم در سبد غذایی ما ایرانیان و حتی دیگر کشور های جهان می باشد. برنج نیز مانند دیگر گیاهان دچار آفت ها می شود که به سلامت گیاه آسیب وارد می کند. در این جا است که ما اهمیت سموم کشاورزی برنج را درک می کنیم. شالیکاران ماهر به خوبی بیماری های برنج را به خوبی می شناسیند و می دانند که چه سمی و در چه موقعی باید استفاده شود. چند نمونه از بیماری های رایج در گیاه برنج را نام می بریم تا بر اطلاعات تان افزوده شود:

  • بیماری لکه قهوه ای برنج
  • بیماری قارچی برنج
  • بیماری بلاست برنج
  • بیماری علف هرز در زمین زراعی برنج

نمایندگی فروش سموم کشاورزی برنج

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دومیشا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162997488
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده انواع سموم کشاورزی خوشه

فروش عمده انواع سموم کشاورزی خوشه

شرکت دومیشا فروش عمده انواع سموم کشاورزی خوشه را با قیمت مناسب در سراسر ایران …

دیدگاهتان را بنویسید