شرکت دومیشا
خانه / سموم کشاورزی / تولید کنندگان سموم کشاورزی کم خطر

تولید کنندگان سموم کشاورزی کم خطر

فواید خرید سموم کشاورزی کم خطر به نسبت پرخطر آن چیست؟ آیا با تولید کنندگان سموم کشاورزی کم خطر در ارتباطید و میشناسید؟
یکی از مسائلی که در هنگام خرید سموم کشاورزی باید دقت کنیم میزان خطر این محصول در بحث زیست محیطی و هم چنین خود محصولات کشاورزی است که این سموم را بر روی آنها می ریزیم.
شاید در ذهن خود این نکته به وجود بیاید که درصد خطر سموم کشاورزی را با استفاده از چه مواردی بسنجیم و این که بر اساس چه عواملی سموم پرخطر و کم خطر را از یکدیگر تشخیص دهیم.
مهم ترین مساله ای که می توان در مورد سموم کشاورزی پرخطر مشاهده کرد این است که این محصولات مدت طولانی بر روی گیاهان و درختان می مانند، اگرچه این مورد می تواند برای کشاورزان مناسب باشد اما هر چیزی در حد متعادل خود خوب است و این مورد در قبال سموم کشاورزی نیز صادق است و باید سمومی بخریم که مدت متوسطی اثر خود را بر روی محصولات کشاورزی بگذارد و پس از مدتی حدود دو ماه تمام تاثیر آن بر روی گیاهان و درختان از بین رفته باشد.
اما اکثر کشاورزان به بحث های محیط زیستی زیاد اهمیت نشان نمی دهند و همیشه خواهان آن هستند که محصولات آنها پربار باشند و دیگر به کثیفی محیط زیست اعتنایی ندارند اما باید گفته شود که آلودگی محیط زیست می تواند به راحتی موجب آلودگی زمین کشاورزی آنان گردد در یک مثال ساده سموم کشاورزی اگر وارد آب رودخانه ها بشود این آب را مسموم کرده و ممکن است کشاورزان از این آب برای آبیاری زمین های خود استفاده کنند و همین امر موجب خسارت زیادی به محصولات آنان می گردد.
پس با مسائلی که در بالا مطرح شد بایستی همیشه کشاورزان از سموم کشاورزی کم خطر استفاده کنند و برای این امر کافی است با تولید کنندگان معتبری که در کشور مشغول تولید و فروش این سموم هستند ارتباط بگیرند.
شما عزیزان می توانید برای ارتباط گرفتن با تولید کنندگان سموم کشاورزی به شماره های زیر زنگ بزنید.
منبع: بازار کود ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دومیشا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162997488
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجارت انواع سموم کشاورزی خیار ارزان قیمت

تجارت انواع سموم کشاورزی خیار ارزان قیمت

تجارت انواع سموم کشاورزی خیار ارزان قیمت، توسط شرکت دومیشا در ایران انجام می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید