شرکت دومیشا
خانه / بنتونیت ماکیان نوآور / بنتونیت ماکیان نوآور با قیمت فروش مناسب

بنتونیت ماکیان نوآور با قیمت فروش مناسب

بنتونیت ماکیان نوآور یکی از برندهای مرغوب موجود در بازار است. این شرکت چندین سال است که در این زمینه فعالیت دارد. قیمت بنتونیت ماکیان نوآور با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. فروش بنتونیت ماکیان نوآور از طریق این وب سایت صورت می پذیرد.

شرکت بنتونیت ماکیان نوآور

شرکت ماکیان نوآور از سال 1384 شروع به فعالیت در زمینه خوراک دام، طیور و آبزیان نمود. البته تولید مواد معدنی یکی دیگر از شاخه های فعالیت این شرکت می باشد. این شرکت در سال 1390 به عنوان بهترین تولید کننده در استان تهران انتخاب شد.

شرکت بنتونیت ماکیان نوآور

از محصولات این کارخانه می توان به ماکوبنت و ماکو میل اشاره نمود. این مجموعه در زمینه افزودنی های خوراک دام و طیور و ادیتیوها به تولید خود ادامه می دهد.

 

بنتونیت ماکیان نوآور

قیمت بنتونیت ماکیان نوآور

قیمت بنتونیت ماکیان نوآور به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

  • آنالیز فیزیکی محصول
  • آنالیزهای شیمیایی فرآورده
  • نوع دانه بندی
  • نحوه بسته بندی
  • حجم خرید

قیمت بنتونیت ماکیان نوآور

در خصوص آنالیز فیزیکی و دانه بندی محصول باید گفت. هر چه محصول تولیدی ریز دانه تر باشد، قیمت بالاتری دارد. زیرا از تجهیزات بیشتری برای تولید آن استفاده می شود. آنالیزهای شیمیایی بنتونیت نیز تاثیر مستقیمی در بهای تمام شده آن خواهد داشت. با توجه به اینکه بنتونیت در بسته بندی های مختلفی به بازار عرضه می گردد. بنابراین هر نوع بسته بندی قیمت مختص به خود را دارد. در نهایت هر چه حجم خرید مشتری بیشتر باشد قیمت محصول کاهش خواهد یافت. ضمنا با خرید عمده بنتونیت هزینه های حمل و نقل آن سرشکن شده و کاهش می یابد.

 

فروش بنتونیت ماکیان نوآور

مصرف بنتونیت با توجه به شناسایی ویژگی های آن در صنعت دامپروری افزایش یافته است. بنابراین نیاز است تا متقاضیان به محصولی با کیفیت مرغوب دسترسی داشته باشند. ضمنا قیمت نهایی این محصول برای خریداران مهم می باشد. فروش بنتونیت ماکیان نوآور با کیفیت مرغوب و قیمت مناسب توسط همکاران ما در این مجموعه انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

فروش بنتونیت ماکیان نوآور

منبع: بازار بنتونیت خوراک دام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دومیشا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162997488
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید