شرکت دومیشا
خانه / سم آفت کش نفوذی / سموم کشاورزی خیار و فروش انواع سم خارجی

سموم کشاورزی خیار و فروش انواع سم خارجی

سموم کشاورزی خیار با کارایی زیادی که دارد بیشتر در بازار ها به طور عمده معامله می شود. فروش انواع سم خارجی برای این میوه اغلب به صورت آنلاین اعمال می شود تا در زمانی کوتاه مشتریان رفع نیاز کنند.

خیار از جمله میوه های است که در مراحل رشد شان حتما باید از  سم استفاده شود.
سموم مورد استفاده در نمونه های خاص هستند که کشاورزان از کاربرد و زمان استفاده و مقدار مورد نیاز آن ها به خوبی آگاهی دارند.
سموم کشاورزی سمیران یکی از برندهای محصولات شیمیایی در ایران است که در زمینه تجارت و فروش انواع سم کشاورزی و دامپروری اقدام می نماید.

سموم کشاورزی خیار

از نمونه سموم کشاورزی که در بازار های ایرانی دارای بازار فروش خوبی هستند سموم کشاورزی خیار است.
زیرا کشت این محصول در کشور ما زمین های زراعی بسیاری را به خود اختصاص داده است.
وقتی در فروشگاه ها برای خرید سموم کشاورزی خیار اقدام می کنیم برند های مختلفی را فروشنده به ما ارائه می دهد که با آگاهی قبلی در مورد شان می توانیم آن ها را خریداری کنیم. چند نمونه از برند های مورد نظر عبارتند از:

 • برند گل سم گرگان
 • برند آریا شیمی
 • برند غزال شیمی
 • برند باغبان تاک
 • برند مهان
 • برند پارس هخامنش
 • برند پرتونار
 • برند  داروگستر

خرید انواع سم خیار

بهترین سم کنه کش برای خیار

بهترين سم كنه كش که برای خیار گلخانه ای بکار می رود و در بازار خرید و فروش می شود سم هگزی تیازوكس است.
دوره كارنس این محصول ۳ روز می باشد.
بعد از آن اوبرون برای این کار بسیار مناسب خواهد بود

برخی از سموم کنه کش (Acaricide) که برای کشت خیار مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

 • سم بروموپورپیلات (نئورون): این محصول کنه کشی از نوع غیرسیستمیک و تماسی بوده و مقدار دوز مصرف آن ۱۰۰سی سی در ۱۰۰ لیتر آب + ۲۰سی سی مواد مویان یا روغنهای مخصوص سموم کنه کش است.
  بهترین موقع استفاده از آن صبح هنگام، قبل از طلوع خورشید و یا بعد از ظهر بعد از غروب آفتاب است.
 • سم آبامکتین(ورتی مک): کنه کشی با ویژگی تماسی، گوارشی و نفوذی که بر روی آفت مینوز برگ هم اثر خوبی دارد.
  دوز استفاده از آن ۶۰سی سی در ۱۰۰ آب به همراه ۲۰ سی سی مواد مویان یا روغنهای مخصوص سموم کنه کش می باشد.
  بهترین وقت کاربرد آن صبح زود قبل از طلوع خورشید و یا بعداز ظهر بعد از غروب آفتاب است.
 • سم فن پيروكسي ميت (اورتوس):  این کنه کش از نوع غیرسیستمیک بصورت تماسی و گوارشی بوده و مقدار مصرف ۵۰ سی سی در ۱۰۰ ليتر آب است.
 • تترادیفون: از دسته سموم کنه کش غیرسیستمیک با قابلیت تماسی و بصورت نفوذی است.
  این فراورده محدوده گسترده ای از كنه ها را در مرحله تخم و سنين جوان لاروی کنترل نموده و نابود می سازد. دوز مصرف آن ۱۰۰سی سی در ۱۰۰ آب است.
 • پروپارژیت (امايت): سم کنه کش غیرسیستمیک با ویژگی تماسی بوده که مدت ماندگاری آن طولان است. ضمنا از راه تنفس هم بر روی كنه اثر می گذارد. دوز مصرف آن به ميزان ۱۰۰سی سی در ۱۰۰ لیتر آب است.
 • هگزی تيازوكس (نیسورون): سم کنه کش غیرسیستمیک، تماسی، گوارشی و نفوذی است. این محصول قابلیت تخم كشی و لارو كش دارد و كه محدوده گسترده ای از كنه ها را در مرحله تخم و لاروی و پورگی كنترل نموده و از بین می برد. ضمن اینکه كنه های ماده بالغ را عقیم  می سازد. دوز مصرف آن به مقدار۶۰ سی سی در ۱۰۰ لیتر آب است.
 • فن پروپاترين(دانيتل): سم حشره كش و كنه كش غیر سیستمیک بوده و نحوه اثرگذاری آن به شکل تماسی گوارشی است. البته اثر زیادی بر روی كنه های گروه اریوفیده نخواهد گذاشت. مقدار مصرف آن به ميزان ۱۰۰سی سی در ۱۰۰ لیتر آب است.
 • اوبرون: از سموم كنه كش امروزی و جدید است كه به تازگی بازار عرضه گردیده و اثرات بسیار مطلوبی بر روی انواع کنه ها می گذارد.

بازار خرید انواع سم خارجی

در کشور ما علاوه بر این که کارخانه های تولیدی زیادی در عرصه ساخت سم های کشاورزی فعالیت می کنند در برخی مواقع کار واردات را انجام می دهند.
شرکت های بازرگانی زیادی در کشور ما هستند که انواع سموم خارجی را در بازار های ما عرضه می کنند زمان فعالیت ایت شرکت ها وقتی است که عرضه و تقاضای این محصولات در کشور ما با همدیگر همخوانی نداشته باشد.

سموم خارجی خیار

بهترین سم برای کرم خیار

بهترين سم برای غلبه بر کرم خیار درحال حاضر تريگارد است كه سم اختصاصی مينوز بوده دوره كارنس آن در محدوده ۱ تا ۳ روز می باشد.

برخی از سموم کاربردی بر روی مینوز برگ خوار خیار سبز عبارتند از:

سم تريگارد: این سم حشره كش سیستمیک بوده و از راه برگ یا ریشه گیاه جذب خواهدشد. دوز مصرف آن ۲۵ گرم در ۱۰۰ ليتر آب است و بهترین موقع سمپاشی صبح هنگام، پس از طلوع خورشید یا ۲ساعت قبل از غروب آفتاب است.

سم آدميرال: این سم حشره كش بر روی هورمون رشد انواع حشرات اثر خواهد گذاشت و قابلیت غلبه بر شپشكها و سفيدبالكها و پسيلها را دارد. اين محصول را بایستی موقعی بکار برد كه حشره تازه از تخم خارج شده باشد. دوز مصرف آن هم به ميزان ۱۰۰سی سی در ۱۰۰ لیتر آب است.

كلرپريفوس(دورسبان): سم حشره كش تماسی است که قابلیت نفوذی دارد ضمنا ویژگی كنه كشی نيز دارد. دوز مصرف آن به میزان ۱۲۰ سی سی در ۱۰۰ لیتر آباست و بهترین زمان سمپاشی موقع غروب آفتاب می باشد.

فروش سموم خارجی خیار

خیار از جمله میوه هایی است که سم را زیاد در خود نگه می دارد بنابراین در موقع مصرف باید کاملا تمیر و بهداشتی شوند.
در سم پاشی این میوه سموم بسیاری به کار می رود.
نمونه ای از این موارد سموم کشاورزی خیار در نمونه های خارجی می باشد.
این سموم از سطح کیفی عالی برخوردار هستند و غالبا با قیمت بالاتری وارد بازار ها می شوند.

فروش سموم خیار

بهترین سم برای شته خیار

بهترین سم شته کش برای خیار پی متروزین یا چس می باشد که مدت زمان ماندگاری و دوره کارنس آن ۳ روز بوده و بصورت سیستمیک است.
برخی از سموم شته کش برای خیار در کشت گلخانه ای عبارتند از:

 • سم دیکلروس: به مقدار۱۲۰ سی سی در ۱۰۰ لیتر آب استفاده می شود و بهترین موقع سمپاشی زمان غروب خورشید است که پنجره سالن گلخانه بسته خواهدبود.
 • سم پی متروزین (چس): به مقدار۱۰۰ گرم در ۱۰۰لیتر آب مصرف می گردد. زمان مناسب سمپاشی موقع صبح بعد از طلوع خورشید و یا ۲ ساعت قبل از غروب آفتاب است.
 • سم اکسی دمیتون متیل: به مقدار ۱۰۰سی سی در ۱۰۰ لیتر آب.
 •  سم هوستاکوئیک: به مقدار۱۰۰سی سی در ۱۰۰ لیتر آب.
 •  پریمیکارپ: با قابلیت تدخينی و اثر بسیار فوری. موقع سمپاشی آن وقت غروب خورشید که پنجره ها بسته است، می باشد. میزان مصرف آن به مقدار ۵۰ گرم در ۱۰۰ لیتر آب خواهد بود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دومیشا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162997488
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سموم کشاورزی زنجان به قیمت کارخانه

تعداد شرکت های معتبری که در حال تولید و عرضه انواع سموم کشاورزی در کشور …

دیدگاهتان را بنویسید