شرکت دومیشا
خانه / سموم کشاورزی / قیمت خرید سموم کشاورزی پرمصرف

قیمت خرید سموم کشاورزی پرمصرف

آیا با لیست سموم کشاورزی پر مصرف در ایران آسنا هستید و می دانید قیمت خرید این سموم به چه ترتیبی است؟
شاید کشور ایران یکی از پرمصرف ترین کشورهای جهان در زمینه سموم کشاورزی باشد، این کشور علاوه بر آنکه شرکت های تولیدی زیادی مشغول به ساخت این سموم هستند تعداد بسیار زیادی سموم کشاورزی در کشورهای اروپایی که در این زمینه پیش رو هستند وارد کشور می کند.

یکی از مهم ترین کشورهایی که در زمینه کشاورزی بسیار پیش رو و حرفه ای است و هم چنین در زمینه تولید سموم کشاورزی پیشرفته است آلمان می باشد، به همین دلیل تعداد بسیار زیادی از سموم کشاورزی که در کشور ایران وجود دارد مربوط به شرکت های ساخت درون آلمان است.
بیشتر سموم کشاورزی تولیدی در شرکت های ساخت که درون کشور آلمان وجود دارند توجه خود را بر روی قارچ های موجود بر روی گیاهان و محصولات کشاورزی گذاشته اند به همین دلیل کشوری نیست که با آلمان در زمینه تولید سموم کشاورزی قارچ کش ها رقابت کند.

قیمت خرید سموم کشاورزی

قیمت خرید سموم کشاورزی

قیمت خرید این نوع سموم به نسبت مصرف آن در زمین های کشاورزی تعیین می شود و مقدار مصرف این سموم به هکتار بر می گردد و هم چنین مصرف بسیار کمی در هکتار دارد.
اما به واقع سموم کشاورزی قارچ کش مربوط به شرکت های آلمانی یکی از سم هایی است که بسیار زیاد در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد و تا کنون توانسته است جواب اعتماد را به کشاورزانی که از این نوع سم استفاده می کنند بدهد.
اما قیمت خرید این سم به نسبت سم های ایرانی بسیار بیش تر است و ممکن است این قیمت به ده برابر رسد اما در واقع کیفیت بسیار بیش تری به نسبت سم های کشاورزی دارد و هر کسی که از این نوع سموم استفاده کند در واقع زمین کشاورزی خود را از هر گونه آفت و بیماری بیمه می کند.
خرید سموم کشاورزی سمیران و دیگر شرکت های ایرانی و خارجی تولید کننده انواع سم را می توانید از طریق واحد فروش این مجموعه بازرگانی انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دومیشا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162997488
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تجارت انواع سم کشاورزی در تبریز

تجارت انواع سم کشاورزی در تبریز

تجارت انواع سم کشاورزی در تبریز توسط شرکت دومیشا انجام می گیرد. کشاورزی در تبریز …

دیدگاهتان را بنویسید