شرکت دومیشا
خانه / سم قارچ کش / سایت خرید انواع سم قارچ کش کشاورزی

سایت خرید انواع سم قارچ کش کشاورزی

اگر می خواهید با انواع سم های قارچ کش که در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند آشنا شوید می توانید با این سایت در ارتباط بوده و برای خرید آن هم اقدام کنید.
یکی از مشکلاتی که برای درختان و محصولات در زمین های کشاورزی اتفاق می افتد وجود انوع آفات و قارچ ها هستند که باعث خرابی و نابودی محصولات و بغات می شوند.
امروزه راه های زیادی برای نابودی این مشکلات وجود دارد که یکی از بهترین و پرکاربردترین آن استفاده از سمومی است که برای از بین بردن این آفات و قارچ ها به کار می رود و علاوه بر نابودی آن به جلوگیری از این مشکلات هم کمک زیادی می کند.
قارچ کش ها خاصیت های زیادی در بخش کشاورزی دارند و حتی می توانند به حشرات و دیگر باکتری هایی که موجب خراب شدن محصولات می گردد را از بین ببرند و شاید این خاصیت را دیگر سموم کشاورزی نداشته باشند.
معمولا در کشاورزی دو نوع قارچ کش وجود دارد که نوعی از آن با عنصرهای شیمیایی و سمی گوگرد تشکیل می شوند و نوعی دیگر با عنصر مس که هر دو می توانند به خوبی نقش خود را ایفا کرده و تأثیر زیادی بر روی گیاهان و درختان بگذارند.

از قارچ کش های مسی می توان به دو نمونه که بارزترین و بهترین سم در کشاورزی است اشاره کرد که مزایای زیادی دارند و از پرفروش ترین سم ها به حساب می آیند.
اکسی کلرور مسی: این سم نمونه ای از پرکاربردترین سم ها در بخش کشاورزی برای نابودی و از بین بردن قارچ ها است که از طرفدار زیادی هم برخوردار می باشد و از خاصیت بالایی هم برخوردار است.
محلول بردو: سم بردو از چند عنصر مثل مس، آب و … ترکیب شده و باعث تشکیل آن شده است که می تواند در دنیا ممتاز باشد و از بین قارچ کش های دیگر نمونه و پرمصرف ترین است.
منبع: بازار کود ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت دومیشا
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162997488
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده انواع سموم کشاورزی ترکیه

فروش عمده انواع سموم کشاورزی ترکیه

فروش عمده انواع سموم کشاورزی ترکیه توسط چه شرکت هایی در ایران انجام می شود؟ …

دیدگاهتان را بنویسید